logo     penzion mlyn small  golf

header2 new

Navigátor:

Home Catering
Catering PDF Tisk Email

Nabídka akcí

V banketce, kterou máme k dispozici, Vám připravíme akci pro maximálně 16 osob.

V prostorách Kulturního domu Trisia a.s. Vám zajistíme firemní nebo soukromou akci pro 20 – 1 000 osob dle Vašich požadavků. Rezervace prostor kulturního domu na telefonním čísle 558 387 131. Dle Vašich požadavků připravíme akci pod širým nebem, ve výrobní hale, nebo na místě které si sami určíte. Naše restaurace Vám také zajistí dovoz teplého jídla nebo občerstvení na Vámi vybrané místo (např. svépomocně organizované akce typu svatba, oslava…)

Připravíme Vám jídla teplé i studené kuchyně k odběru přímo u nás v restauraci. Konkrétní nabídku naleznete v sekci "Naše výrobky".

 

 

Nabídka akcí:

V prostorech kulturního domu Trisia a.s. Vám zajistíme firemní nebo soukromou akci. Dle vašich požadavků připravíme akci pod širým nebem,ve výrobní hale,nebo na místě kde si určíte. Naše restaurace Vám také zajistí dovoz teplého jídla nebo občerstvení na Vámi vybrané místo (např.svépomocně organizované akce typu svatba,oslava…).

Připravíme Vám jídla teplé i studené kuchyně k odběru přímo u nás v restauraci.

Nabídka teplých a studených jídel

Nabízíme Vám výrobky teplé i studené kuchyně, které si můžete vyzvednout u nás v restauraci od pondělí do neděle v čase od 8.00hod do 20.00 hod.

Objednávky přijmáme minimálně dva pracovní dny předem.

Ceny jsou uvedeny včetně DPH. Výrobky studené kuchyně připravujeme na papírových tácích. Teplá jídla Vám přendáme do vlastních nádob. V případě zapůjčení našich nádob účtujeme vratnou zálohu.

Catering

Zajišťujeme obsluhu, občerstvení a rauty pro akce spojené s kulturním děním.

 

Kontakty

Nám. Svobody 526
739 61 Třinec
tel.+420 558 958075
trisia@gastrosluzby.cz

Vyhledávání